با توجه به تعداد زیاد وبلاگ ها و همچنین با وجود وبلاگ های پر محتوا متاسفانه امکان لینک دادن به تمامی عزیزان وجود ندارد بنابراین از دوستان عزیز تقاضا دارم در صورتی که مایلند به آنها لینک داده شود در قسمت نظر خواهی اعلام کنند . همچنین ممنون میشوم در وبلاگتان به این وبلاگ هم لینک بدهید......با تشکر ....پیمان شب، سکوت، کویر
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
شب، سکوت، کویر
    ایمیل
 
 

آرشیو

چکیده از قلم در سکوت شب و پر کشیده به کویر

موضوع بندی
 
یکشنبه 24 اسفند‌ماه سال 1382
بدون شرح

سوال:  به نظر می رسد که بعضی مسائل واقعاً کمتر نشده است. مثلاً آمار فعلی اعتیاد و طلاق خیلی وحشتناک است و بنیان خانواده متزلزل جلوه داده می شود ویا مثلاً ناامنی در بعضی جاها واقعاً خطرناک است. مثلاً در خوزستان خیلی ها اسلحه دارند در تهران حداقل احساس ناامنی وجود دارد. یعنی اگر امنیت هم هست، مردم در یک نوع احساس ناامنی به سر می برند، بعضی از شاخص ها مثل ناامنی، اعتیاد و طلاق به نظر می رسد کمتر نشده است.

ج: ممکن است بعضی جاها نشود. نمی خواهیم بگوییم همه موارد اتفاق افتاده است. مواردی هم هست که نمی خواهم منکر شوم. مثلاً الان بحث این است که رشوه در ادارات هست. فرق الان با آن موقع این است که آن موقع علنی بود. یعنی هیچ کس ابایی نداشت که بگوید رشوه می گیرد. وقتی به شهرداری می رفتیم که به کارهای خودمان رسیدگی کنیم، همه می گفتند که مثلاً این آقا این مقدار می گیرد. پست ها را به هر شخصی که می دادند، قیمتی داشت. مثلاً سرقفلی این پست فلان مقدار است. ولی حالا این چیزها اگر هست، علنی و آشکار نیست.

 

بخشی از گفتگوی روزنامه کیهان با هاشمی رفسنجانی


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 289983


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها